
XTeawt - e0-0000-000000000000007
Dawb LED Dawb 3000 K Min-} cri xlamp Xlamp XTeawt
Hauj lwm lawm
Optimized rau Directional, Siab - Lumen Daim Ntawv Thov, Los Ntawm Lub Teeb Ua Haujlwm Zoo thiab Kev Ncaj Ncees Hauv Kev Lag Luam XP / Xt hneev taw. Lub XT - e LED muab cov txiaj ntsig ntawm xt / xp pob thiab pov thawj}
Lub XT {- e coj muaj nyob hauv cov huab tais xiav thiab dawb. Lub xt {- e dawb LED muab kev xaiv siab-ua tau zoo. Hauv cov ntaub ntawv no, lub sij hawm dawb txhais tau cov dawb xt dawb - e coj yam tsis hais txog nws txoj kev ua tau zoo. Cov nqe lus txheem thiab kev ua tau zoo siab tau siv thaum tsim nyog sib txawv ntawm lub siab efficacy Xt {} e le coj los ntawm kev xaiv siab-ua tau zoo.
| Khoom cwj pwm | Tus nqi saib xyuas |
|---|---|
| Chaw tsim tshuaj paus: | Cree coj |
| Khoom Qeb: | Dawb LEDs |
| RoHS: | Cov ntsiab lus |
| Khoom: | Dawb LEDs |
| Style Style: | SMD / SMT |
| Pob / rooj plaub: | 1414 (3535 Metric) |
| Illumination xim: | Sov dawb |
| Wavelength / Xim kub: | 3000 K |
| Luminous flux / radiant flux: | 156 lm |
| Saib lub kaum sab xis: | 115 DEG |
| Yog {-} nraim tam sim no: | 350 MA |
| VF - }င် rau pem hauv ntej: | 2.77 V |
| Kev ntsuas hluav taws xob: | 1 W |
| Ntev: | 3.45 hli |
| Dav: | 3.45 hli |
| Qhov siab: | 2.36 hli |
| Qhov siab tshaj plaws kev ua haujlwm kub: | + 150 C |
| Lens Xim: | Xim daj |
| Lens qhov ntev: | 3.06 hli |
| Lens duab: | Dome |
| Lens pob tshab: | Txawv |
| Ntim: | Lub teb chaws |
| Ntim: | Txiav Daim Kab Xev |
| Ntim: | Tus mouserel |
| Hom: | Cree coj |
| Yam khoom: | Dawb LEDs |
| Lub Hoobkas Pob Qha: | 1000 |
| Subcategory: | Coj |
| Hom: | Tsawg lub zog LEDs |
Cim npe nrov: xteawt-e0-0000-000000ke7, China xteawt-e0-0000-000000ke7 manufacturers, suppliers, factory
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







