
Hauj lwm lawm
Tus XLAMP® XP - E2 LED Ua Rau Qhov Tseem Ceeb Tshaj Plaws Ntawm Ib Leeg XP {- LED Shares tib txoj kev taug kev ntau dua litaus thiab / lossis ntau dua qhov kev tsim kho thaum muaj cov neeg siv XP uas twb muaj lawm.
XLAMP XP - e2 leds yog qhov kev xaiv teeb pom kev zoo thiab cov khoom lag luam sab nraum zoov, lub tsheb sab hauv tsev lossis khoom siv hluav taws xob ceev ceev.
XP {- e2 coj muaj kab s kab kev xaiv liab. Hauv cov ntaub ntawv no, lub sij hawm deb red denotes deb dua xp - e2 coj yam tsis muaj kev ua tau zoo rau nws txoj kev ua tau zoo. Cov lus hais txog xim liab thiab tus xim liab ntau yog siv thaum tsim nyog sib txawv ntawm XP {}} E2 coj yam tsis muaj kab xaiv S.
| Khoom cwj pwm | Tus nqi saib xyuas |
|---|---|
| Chaw tsim tshuaj paus: | Cree coj |
| Khoom Qeb: | Ib qho xim LEDs |
| RoHS: | Cov ntsiab lus |
| Khoom: | Xiav Leds |
| Style Style: | SMD / SMT |
| Pob / rooj plaub: | SMD-2 |
| Wavelength / Xim kub: | 485 nm |
| Illumination xim: | Xim xiav |
| Luminous flux / radiant flux: | 30.6 LM |
| Yog {-} nraim tam sim no: | 350 MA |
| VF - }င် rau pem hauv ntej: | 3.1 V |
| Kev ntsuas hluav taws xob: | 3 W |
| Lens Xim: | Tsis muaj kob |
| Lens qhov ntev: | 3.06 hli |
| Lens duab: | Dome |
| Lens pob tshab: | Dej ntshiab |
| SERIES: | Xpebob |
| Ntim: | Lub teb chaws |
| Ntim: | Txiav Daim Kab Xev |
| Ntim: | Tus mouserel |
| Hom: | Cree coj |
| Qhov siab: | 2.26 hli |
| LED Loj: | 3.45 hli X 3.45 hli X 2.26 hli |
| Ntev: | 3.45 hli |
| Qhov siab tshaj plaws kev ua haujlwm kub: | + 150 C |
| Yam khoom: | Ib qho xim LEDs |
| Lub Hoobkas Pob Qha: | 1000 |
| Subcategory: | Coj |
| Tradename: | Xlamp |
| Hom: | Ib qho xim LEDs |
| Saib lub kaum sab xis: | 135 DEG |
| VR - rov qab voltage: | 5 V |
| Dav: | 3.45 hli |
| Chav phaus: | 0.007863 oz |
Cim npe nrov: Xpebbl - l1 {{{}}}}}}}}}}} 0000-00S01, Suav Xpebar-L1-0000-0000-0000-0000-00Ntxiv), Chaw muag khoom, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







