
Xmlbwt-00-00-00-00-000THT55
Dawb LED Cov Dawb 4000 K 70-Cri, XLamp XMLBWt
Hauj lwm lawm
Tus xlamp® XM - l2 LED ua rau qhov tsis tau muaj tseeb txog 20% thaum muab ib tug tuag LED taw rau qhov chaw ua kom haum kho qhov muag. Lub XM {- L2 LED sib qhia tib yam thiab kho qhov muag XM {l, muab txoj kev sib txawv ntawm txoj kev tsim qauv. XLamp XM - l2 coj yog qhov kev xaiv teeb pom kev zoo, lub teeb pom kev zoo nkauj thiab hnub ci teeb pom kev zoo thiab hnub ci.
| Khoom cwj pwm | Tus nqi saib xyuas |
|---|---|
| Chaw tsim tshuaj paus: | Cree coj |
| Khoom Qeb: | Dawb LEDs |
| RoHS: | Cov ntsiab lus |
| Khoom: | Dawb LEDs |
| Style Style: | SMD / SMT |
| Pob / rooj plaub: | SMD-2 |
| Illumination xim: | Nruab nrab dawb |
| Wavelength / Xim kub: | 4000 K |
| Luminous flux / radiant flux: | 260 LM |
| Xim rendering Performance index - cri: | 70 |
| Saib lub kaum sab xis: | 125 DEG |
| Yog {-} nraim tam sim no: | 700 ma |
| VF - }င် rau pem hauv ntej: | 2.85 V |
| Kev ntsuas hluav taws xob: | 10 W |
| Ntev: | 5 hli |
| Dav: | 5 hli |
| Qhov siab: | 3.02 hli |
| Lens qhov ntev: | 4.52 hli |
| Lens duab: | Dome |
| Lens pob tshab: | Meej |
| SERIES: | Xmlbwt |
| Ntim: | Lub teb chaws |
| Hom: | Cree coj |
| LED Loj: | 5 hli x 5 hli x 3.02 hli |
| Yam khoom: | Dawb LEDs |
| Lub Hoobkas Pob Qha: | 1000 |
| Subcategory: | Coj |
| Tradename: | Xlamp |
| Hom: | Siab zog coj |
| VR - rov qab voltage: | 5 V |
| Chav phaus: | 0.007055 Oz |
Cim npe nrov: XMLBWT-00-00-00-00-000THTZE5, Tuam Tshoj Tebchaws XMLBWt-00-00-00-00-000000005 tuam ntxhab, cov chaw tsim khoom, Hoobkas
Tom ntej:CXA1820-00-00-000N0HQ465F
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







