
Xbdawt-00-00-00000hce5
Dawb LED cov dawb 4000 k 80 -} cri, xlamp xb-d series
Hauj lwm lawm
Tus XLAMP® XB - d LED coj mus rau tom ntej no-}}} tus nqi thiab loj rau txhua lub teeb pom kev siv. XB {- d'}} d'}} d'}} d'}} d'}} d'}} dens consed nrog densely ntim cov arrays rau kev sib xyaw zoo dua thiab kev pom zoo. XB {- d feem ntau cov hneev thiab cov xim sib tw, cov qauv yooj yim, tsim kho kom zoo rau ntau lub tshuab. XB {{{} d yog qhov zoo rau cov nqi qis dua rau hauv daim ntawv thov ecenination, los ntawm sab hauv tsev thiab sab nraum zoov teeb pom kev zoo thiab kev thauj mus los.
| Khoom cwj pwm | Tus nqi saib xyuas |
|---|---|
| Chaw tsim tshuaj paus: | Cree coj |
| Khoom Qeb: | Dawb LEDs |
| RoHS: | Cov ntsiab lus |
| Khoom: | Dawb LEDs |
| Style Style: | SMD / SMT |
| Pob / rooj plaub: | SMD-2 |
| Illumination xim: | Nruab nrab dawb |
| Wavelength / Xim Kub: | 4000 K |
| Luminous flux / radiant flux: | 100 LM |
| Xim rendering Performance index - cri: | 80 |
| Saib lub kaum sab xis: | 115 DEG |
| Yog {-} nraim tam sim no: | 350 MA |
| VF - }င် rau pem hauv ntej: | 2.9 V |
| Kev ntsuas hluav taws xob: | 3 W |
| Ntev: | 2.45 hli |
| Dav: | 2.45 hli |
| Qhov siab: | 1.84 hli |
| Qhov siab tshaj plaws kev ua haujlwm kub: | + 85 C |
| Lens Xim: | Tsis muaj kob |
| Lens qhov ntev: | 2.17 hli |
| Lens duab: | Dome |
| Lens pob tshab: | Dej ntshiab |
| SERIES: | XB - d dawb |
| Ntim: | Lub teb chaws |
| Ntim: | Txiav Daim Kab Xev |
| Ntim: | Tus mouserel |
| Hom: | Cree coj |
| LED Loj: | 2.45 hli X 2.45 hli X 1.84 hli |
| Yam khoom: | Dawb LEDs |
| Lub Hoobkas Pob Qha: | 1000 |
| Subcategory: | Coj |
| Tradename: | Xlamp |
| Hom: | Siab zog coj |
| VR - rov qab voltage: | 5 V |
Cim npe nrov: XBDAWT-00-00-0000-00000hce5, Tuam Tshoj Xbdawt-00-00-00000hce5 Manufacturers, Chaw muag khoom, Hoobkas
Tom ntej:Xpebwt - u1-0000-00ae8
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







