
Hauj lwm lawm
Hloov LED cov teeb pom kev zoo dua cov zis tawm rau kev nyeem tau zoo heev hauv kev ua tshav ntuj thiab muaj kev vam meej. Lawv muab cov teeb meem tawm muaj zog heev nyob ntev li lub sijhawm. Cov teeb no yog ua nrog kev tshaj tawm qib qib epoxy muab cov siab tshaj kub thiab muaj noo noo tsis kam ua rau teeb pom kev zoo thiab daim duab ellumination.
| Khoom cwj pwm | Tus nqi saib xyuas |
|---|---|
| Chaw tsim tshuaj paus: | Cree coj |
| Khoom Qeb: | Dawb LEDs |
| RoHS: | Cov ntsiab lus |
| Khoom: | Dawb LEDs |
| Illumination xim: | Txias dawb |
| Wavelength / Xim kub: | 9000 K |
| Luminous siv: | 2750 MCD |
| Saib lub kaum sab xis: | 110 DEG |
| Yog {-} nraim tam sim no: | 20 ma |
| VF - }င် rau pem hauv ntej: | 3.2 V |
| Kev ntsuas hluav taws xob: | 100 mw |
| Ntev: | 5.8 HLI |
| Dav: | 5.5 hli |
| Qhov siab: | 4.4 hli |
| Yam tsawg kawg ntawm kev ua haujlwm kub: | - 40 C |
| Qhov siab tshaj plaws kev ua haujlwm kub: | + 95 C |
| Lens Xim: | Tsis muaj kob |
| Lens qhov ntev: | 5 hli |
| Lens duab: | Dome |
| Lens pob tshab: | Dej ntshiab |
| SERIES: | C535A - wjn |
| Ntim: | Loj |
| Hom: | Cree coj |
| LED Loj: | T -1 3 / 4 (5 hli) |
| Yam khoom: | Dawb LEDs |
| Lub Hoobkas Pob Qha: | 500 |
| Subcategory: | Coj |
| Hom: | Nruab nrab - fais fab beds |
| Chav phaus: | 0.009972 oz |
Cim npe nrov: C535A -}}}} CT0W0151, Tuam Tshoj C5351, Tuam Tshoj} CT0W0151 tuam ntxhab, Hoobkas
Tom ntej:Xplawt - h0-00-000Bv20E2
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







